עזרה
היי, בואו נדבר

אתם אנשים של הודעות?

0545607739

המיילים שלנו

סטודיו להדפסה ומסגור

הדפסה על נייר פוטו

נייר הפוטו הקלאסי הוא לבן בוהק ובעל יכולות לשמור על קשת צבעים רחבה, מה שיוצר עבורנו תוצאה זהה למקור בצבעוניות, בבהירות ובניגודיות שלה – החל משחור ועד הגוונים הבהירים ביותר.

נייר פוטו הוא מושלם להדפסה פיגמנטית, ובזכות ההדפסה עצמה – שמבוצעת בניהול צבע המותאם לחומר, בשילוב מדפסת מבית חברת Epson, על גבי נייר פוטו של חברת Canson  הצרפתית ובפרופילי צבע מכוילים – התוצאות הן מרשימות.

מתאים ל: צילומי נוף, צילומי צבע ושחור לבן, פורטרטים, תמונות טבע.

הדפסה על נייר פיין ארט

הנייר בעל המראה הטבעי והחמים והטקסטורה האחידה מוזאלי, מורכב מ-100% כותנה, נטול חומצה, מט ומתאפיין בעמידות ארכיונית מדהימה. לנייר הפיין ארט יכולת ספיגת דיו שמתמזגת עם החומר ויוצרת גוונים שחורים עמוקים ונעימים, בקיצור, זו סימפוניה שלמה המועדפת על רוב האמנים ובצדק!

אנו גאים לעבוד עם חברת CANSON הצרפתית, המייצרת ניירות מסוג Fine Art למעלה מ-450 שנה ונחשבת לחברה המובילה בתחום. בין לקוחותיה המפורסמים מהעבר תמצאו את פאבלו פיקאסו, מארק שגאל ודגה.

מתאים ל:רפרודוקציות ,אמנות וצילום מסורתיים, איורים וציורים עם תוצאות עוצרת נשימה.

מוזיאון ישראל

אנו שמחים לקחת חלק בהכנת מסגרות לתערוכה המוצגת במוזיאון ישראל. אוסף בנושא האמנות המושגית והמינימליסטית, נוכחות גוף האמן וההקשר הפוליטי. פרק נפרד מוקדש לאמנות שהעיתון משמש בה חומר גלם, מצע ליצירה וגם נושא.

הדפסה על בד קנבס

הטקסטורה המאפיינת את בד הקנבס נותנת מראה טבעית לתמונה ומעניקה לה עומק צבעוני ומרהיב, המשווה לדימוי המודפס אופי שקשה להתעלם ממנו.

את הבד אנחנו עוטפים על גבי מסגרת עץ בכמה עוביים (2.5-4 ס"מ) מה שנותן ריחוק מהקיר ויוצר פאות צדדיות שמקשרות בין התמונה לקיר. גם בכל מה שנוגע לפאות ניתן לבחור כיצד להדפיס את היצירה על גביהן, וזאת בהתאם לסגנון הרצוי, כשיש 3 אפשרויות עיטוף פאות עיקריות:

  • עיטוף גלריה – כשהתמונה ממשיכה על גבי הפאות עד הקיר
  • עיטוף עם צבע נבחר – יכול לקשר בין התמונה ובין הקיר
  • עיטוף סטנדרטי – משאיר את צבע הבד לבן, ובכך הדימוי נותר כמו שהוא

                                                                                                                                                                                                    את ההדפסות אנחנו מבצעים בפרופיל ניהול צבע, על בד מבית Epson מאיכות גבוהה ביותר ובהדפסה על קנבס, כך שתיאום הצבעים הוא ברמה המשובחת והטובה ביותר.

אנחנו ממליצים למסגר במסגרת שבד הקנבס מתוח בה ויושב בתוכה כשהוא במרחק של ס"מ ממנה, כך שרואים את קצוות הבד ואת הפאות.

מסגור תמונות

כדי להשלים את התמונה המלאה ולספק עבודת אמנות במיטבה, אנו מתמחים בעולם המסגור. את המסגרות שלנו אנו מיצרים בבית המלאכה אשר הוקם אי שם בשנות התשעים. אנו מקפידים לעבוד עם הספקים הטובים בתחום ועם חומרי הגלם האיכותיים ביותר: ניירות נטולי חומצה – המונעים “הצהבה” (חמצון) של ההדפסה, ומגוון רחב של פרופילי עץ עדכניים, ביניהם: עץ אלון, אורן ומייפל, מהגוני ואגוז, שהם חלק ממגוון גדול.

אנחנו תמיד דואגים לשתף את האמן בידע שצברנו, ובכך עוזרים לו להגיע למטרה, וגם מספקים גימור ברמה הגבוה ביותר כדי שהעבודות ישמרו לאורך שנים רבות.

בשילוב עם מחלקת ההדפסות, שעובדת בצמוד למסגור, נספק לכם תמונה איכותית עם מסגרת מותאמת אישית לתליה על הקיר.

רפרודוקציה

הינה שעתוק מדויק של יצירת אמנות מקורית על כל פרטיה תוך שמירה אמונים למקור. התהליך נעשה ע"י סריקה או ע"י צילום מקצועי, מה שמשפיע מאוד על איכות הדפסה הסופית.

הצילום מתבצע תוך הקפדה על חשיפה נכונה של אמצעי הצילום, עוצמת התאורה ורמת הצבע, וכן מתבסס על המיומנות והניסיון שלנו בצילום רפרודוקציות – הכול כדי להגיע לתוצאות הכי אמתיות.

הסריקה מתבצעת ע"י סורק שטוח מקצועי, ובגלל המגבלות נעשית בד"כ רק לתמונות עד גודל של 30X40 ס"מ. .

ללקוחות רשומים מגיע יותר

  • לשמור את היצירות שאהבתם.
  • ליהנות ממבצעים והטבות (אבל באמת שווים).
  • תהליך רכישה מהיר ונוח.
  • לעקוב אחרי ההזמנות שבצעתם.
 

אשמח להירשם ולקבל הטבות בגלריה
פרטי התחברות
סמן ואשר כי קראת והסכמת
בדוק שדות חסרים

Please wait...

יש לי חשבון
scroll

הרשמתך נקלטה במערכת, מייל עם פרטים והנחיות נשלח אליך ברגעים אלה.