עזרה
היי, בואו נדבר

אתם אנשים של הודעות?

0545607739

המיילים שלנו

info@igallery.co.il

הנהלה

כך תתאימו את התמונה לבית שלכם

כך תתאימו את התמונה לבית שלכם

ביתנו הוא מבצרנו ואין שום סיבה שלא יקלע לטעמנו. מחפשים את התמונה שתחצוץ את החלל, תשנה את המראה ותעלה בכם תחושות נעלות? לפניכם מבחר טיפים מרכזיים לבחירת יצירת האמונות המתאימה ­– בזמן קצר וברמת דיוק גבוהה.

הדגשת סגנון העיצוב

יצירת אומנות מהווה חלק מהותי ממרכיבי העיצוב – וכמו שמערכת לבוש לא תהיה שלמה ללא תכשיטים ואביזרים נלווים כך עיצוב הבית לא יגיע למיצוי המיטבי שלו ללא האומנות המתאימה. ברוב הבתים הישראלים שולט סגנון עיצוב בן זמננו משולב עם אספנות מובנית כתוצר של אורח החיים המודרני. כך למשל בדירות שכורות משולב ריהוט ישן לצד ריהוט קל-משקל בסגנון סקנדינבי, דירות חדישות שעברו תכנון עיצובי משלבות אף הן בין סגנונות שונים או מתוכננות על בסיס סגנון אחיד בדרך כלל בקווים נקיים וגווני בסיס שקטים. בשני המקרים לאומנות יש שני תפקידים מרכזיים – הראשון – ליצור מוטיב מקשר בין סגנונות עיצוב שונים והשני ליצור מוקד עניין מרכזי שמעצים את העיצוב הקיים.

כידוע, עולם האומנות רחב ומגוון באינספור צילומים, ציורים, איורים, משפטי השראה והדפסים שונים, עודף ההיצע מקשה על הבחירה ולכן קל מאוד "ללכת לאיבוד" בתוך "האוקיינוס הגדול" של האומנות ובפרט שניתן להשיג כל תמונה, בכל גודל ולצרף אליה את המסגרת המדויקת לה. אחת הדרכים "לקצר את הדרך" לבחירת התמונה המתאימה ביותר היא הפרדת הרצון האישי והתמקדות במהות ובמטרה – כך למשל אם תרצו למתן צבעוניות בחלל תוכלו מראש להתמקד בצילומים בסגנון מינימליסטי, איורים עדינים ותמונות בשחור-לבן. או לחילופין, אם ביתכם משווע למעט צבע תוכלו לבחור גוון מרכזי אחד מתוך סגנון העיצוב הנבחר או לחילופין גוון מנוגד ועז לחלוטין ולהעצים באמצעותו את האווירה בחלל, כך יצירת האומנות תהווה מוקד "כוח" ותמשוך אליה את תשומת הלב.

השתמשו באומנות כדי לחצוץ בין חללים וליצור אשליית גודל

חלל המגורים הוא החלל המרכזי של הבית ואליו מתנקזות עיקר הפעילויות היום יומיות, בישול, זמן משפחה, בידור, אירוח, עבודה וכן הלאה. החלל המרכזי הוא גם החלל הגדול של הבית ואחת הדרכים לנצל את שטחו באופן מיטבי היא באמצעות חציצה בין אזורים שונים בעזרת תמונות או מחיצות קלות מבלי לאבד "שטח" רצפה יקר.

כיצד לבחור תמונה לחלל יחסית קטן?

בחירה של תמונה אחת ומשמעותית שמכסה בין 75%-80% משטח הקיר עליה היא מוצבת תסייע בהגדרת שטחים שונים בתוך החלל. תמונה בסדר גודל כזה תתאים כאשר מעוניינים

01

02

03

156

שתף את המאמר הזה

156

ללקוחות רשומים מגיע יותר

  • לשמור את היצירות שאהבתם.
  • ליהנות ממבצעים והטבות (אבל באמת שווים).
  • תהליך רכישה מהיר ונוח.
  • לעקוב אחרי ההזמנות שבצעתם.
 

אשמח להירשם ולקבל הטבות בגלריה
פרטי התחברות
סמן ואשר כי קראת והסכמת
בדוק שדות חסרים

Please wait...

יש לי חשבון
scroll

הרשמתך נקלטה במערכת, מייל עם פרטים והנחיות נשלח אליך ברגעים אלה.